Biura Insly

Zespół Insly składa się z 60 profesjonalistów z branży ubezpieczeń oraz IT pracujących w Talinnie, Rydze, Wilnie, Kalifornii i w Warszawie. Dzięki globalnej perspektywie nasz zespół ma szeroką perspektywę i doświadczenie w implementacji najnowocześniejszych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb realnych użytkowników.

Wspólnie tworzymy program dla agentów ubezpieczeniowych, który ułatwia budowanie i zarządzanie relacjami z klientami oraz pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki optymalizacji procesów biznesowych.

Skontaktuj się z nami, by poznać możliwości, które daje program dla agentów ubezpieczeniowych Insly i porozmawiaj z naszymi doświadczonymi doradcami. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania związane z wdrożeniem i wykorzystaniem funkcjonalności oferowanych przez program do obsługi ubezpieczeń.

Londyn, UK

Rainmaking Loft, International House
1 St. Katharine’s Way, London, E1W 1UN

E-MAIL:

info@insly.com

TELEFON:

+44 (0)20 3637 2590

Talinn, EE

Ustus Agur Building, Lõõtsa 8, 11415
Tallinn, Estonia

E-MAIL:

info@insly.com

TELEFON:

+372 57 704 457

Warszawa

Ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska

E-MAIL:

poland@insly.com

TELEFON:

+48 22 354 78 05

Ryga, LV

Jekaterina Ivanenko

E-MAIL:

jekaterina.ivanenko@insly.com

TELEFON:

+371 678 55500

San Francisco, US

182 Howard St. Suite 829
San Francisco, CA 94105

E-MAIL:

sales@insly.com

TELEFON:

+44 (0)20 3637 2590

Poznaj nasz zespół

Piotr Bartos Insly

PIOTR BARTOS

COUNTRY MANAGER POLAND

piotr.bartos@insly.com

Piotr odpowiada za działalność Insly w Polsce. Zwraca szczególną uwagę na relacje z Klientami i wraz ze swoim zespołem dostarcza to, czego polski rynek oczekuje od Insly.

RISTO ROSSAR

ZAŁOŻYCIEL & CEO

risto@insly.com

Największą pasją Risto jest projektowanie i tworzenie modeli biznesowych dla dystrybucji ubezpieczeń.

TRIINU MURUMÄE

CMO

triinu@insly.com

Triinu kieruje rozwojem IT. Jest sercem produktów, które dostarczamy.

Milena Galińska Insly

MILENA GALIŃSKA

Customer Support Manager

milena.galinska@insly.com

+48 531 670 726

Damian Ostrowski Insly

DAMIAN OSTROWSKI

Product Owner

damian.ostrowski@insly.com

+48 535 133 939

Edyta Behrendt Insly

EDYTA BEHRENDT

Customer Support Manager

edyta.behrendt@insly.com

+48 577 133 939

maciej biegajewski insly

MACIEJ BIEGAJEWSKI

Marketing Manager

maciej.biegajewski@insly.com

+48 662 327 892

Rafal Kaminski Insly

RAFAŁ KAMIŃSKI

Product Owner

rafal.kaminski@insly.com

WordPress Image Lightbox Plugin